De Vlaamse Ultratop 50 van 27 december
Zeppe & Zikki en Christoff vallen uit de Top 10. Wie komen er in hun plaats?
Op 10 komen we de nieuwe single van Clouseau tegen: Onvoorwaardelijk wij. Ook Wim Leys is nieuw in de Top 10: Vannacht zijn we samen, oorspronkelijk Happy together van The Turtles, staat op 9.
Laura Lynn lijkt met haar nieuwe single minder te scoren dan met haar voorgaande. Dans zakt al van 6 naar 8. Nicole & Hugo blijven daarentegen in stijgende lijn gaan. Muziek is ons leven klimt van 10 naar 7.
Ik wil mier, de nummer 6, is de kreet van Slongs Dievanongs, die gisteren aankondigde dat ze naast zingen ook gaat acteren. Maarten Cox draait al 16 weken mee in de lijst en is sinds vorige week op de terugweg. Leuker met twee zakt van 4 naar 5.
Twee sterke klimmers op 4 en 3. Eerst Lindsay met De kracht van mijn gevoel van 8 naar 4. Evenveel winst is er voor Niels Destadsbader, die met Dansen van 7 naar 3 gaat.
Laura Omloop, het jodelmeisje van weleer, scoort met haar nieuwe stijl. Meer klimt van 3 naar 2. En de nummer 1 is ook deze week voor de kersthit van Sportstan, de sportreporter van MNM's Grote Peter Van de Veire Ochtendshow: Als ik in een kerstbal kijk.









