.
News Image

De MENT Vlaamse Top 10 van 4 augustus

De MENT Tip van vorige week is de enige nieuwkomer.


Het gaat om John Terra. Met Neem me mee is hij terug van eigenlijk nooit weggeweest. Hij is nieuw op 10 en kegelt zo Urbanus uit de lijst.



Op 9 zakt Willy Sommers fors met Sandy (van 5). Ook Maarten Cox zit in het verliezende kamp: Hé jij zakt van 7 naar 8. Daarmee doet Vergeet Barbara van David Vandyck zijn voordeel (van 8 naar 7).



Lissa Lewis stevende vorige week af op de uitgang maar stijgt nu weer flink met Boven de wolken (van 9 naar 6). Lichte winst is er ook voor De zomer van je leven van Luc Steeno (van 6 naar 5). Vergeven kan, vergeten niet van Christoff blijft hangen op 4.



De MENT Top-3 ziet er zo uit. Steve Tielens en Marc Coucke zakken van 1 naar 3 met Het is weer Couckenbak. Aurélie van Het meisje met de parel blijft maar stijgen en staat nu al op 2 (van 3). De nieuwe nummer 1 is voor het feestvarken van vorige week: Will Tura met Viva la vida.



Accordeonist-zanger Matthias Lens is de Tip van de Week met Under the moon of love. De titel is Engels, maar de rest van het lied is een Nederlandse bewerking van de grote hit van Showaddywaddy.


Meest recente foto’s van John Terra, Urbanus, Willy Sommers, Maarten Cox, David Vandyck, Lissa Lewis, Luc Steeno, Christoff, Steve Tielens, Marc Coucke, Aurélie, Will Tura en Matthias Lens:

Bio van Showaddywaddy

Meer Over:

Showaddywaddy