De MENT Vlaamse Top 10 van 13 januari
MENT houdt grote kuis in zijn Top 10. Vier singles worden vervangen.
Danny Fabry, Sugarfree, Zeppe & Zikki en Michael Lanzo zijn de slachtofffers. Hun single verdwijnt uit de MENT Top 10.
De eerste nieuwkomer staat op 10: Elke met Zolang er dromen zijn. Wim Leys, tip van vorige week, is nieuw op 6 met Vannacht zijn we samen. En er zijn ook twee re-entry's: Nicole & Hugo met Muziek is ons leven op 7 en Dansen van Niels Destadsbader op 4.
Grote verliezer van deze week is Laura Lynn, die met Dans van 2 naar 8 dondert. De winnaar van de week is dan weer Gene Thomas. Zijn Fata Morgana levert hem nu al een tweede plaats op (hij komt van 6).
De MENT Top 5 ziet er zo uit: Laura Omloop klimt van 7 naar 5 met Meer. Niels Destadsbader danst op nummer 4, Lindsay daalt van 1 naar 3 met De kracht van mijn gevoel en Gene Thomas stijgt vier plaatsen naar nummer 2. De eerste plaats gaat deze week naar Koen en Kris Wauters en Onvoorwaardelijk wij.
De MENT Tip van de week is vooor Evi Goffin, die eventjes deel uitmaakte van De Grietjes. Ze gaat nu op de solotoer en Kus me is haar eerste Nederlandstalige solosingle.












