.
Davy Brocatus
zondag 1 juni 2025

Davy Brocatus: “Zij hebben het nog altijd voor het zeggen”

Veel volgers wil niks zeggen

Nog voor ‘Dancing With The Stars’ was gestart, kwam er al heel wat kritiek op de kandidaten. Sarah Puttemans zou de finale halen op één been, want ze heeft veel volgers op sociale media en Francisco Schuster had dan al weer een ruime voorsprong door zijn jarenlange ervaring.

Maar niks is minder waar. Sarah werd in de tweede aflevering al naar huis gestuurd, ondanks de vele volgers. Ward Lemmelijn heeft zich dan weer ontpopt tot de chouchou van de wedstrijd, ondanks dat hij niet dé beste danser is.

“Hij heeft een hoge aaibaarheidsfactor, dat klopt. En de punten van het publiek wegen door op die van de jury. Het is niet omdat je op sociale media honderdduizenden volgers hebt, dat zich dat automatisch vertaalt in veel publieksstemmen. Het is nog altijd de tv-kijker die het voor het zeggen heeft in 'Dancing With The Stars’”, zegt Davy Brocatus in Dag Allemaal.

De kijkers hebben ook het gevoel dat niet per se de beste danser wint, maar wel degene die de grootste groei heeft doorgemaakt.

“Daar ben ik het niet helemaal mee eens. Het blijft elke week weer knokken. Toen ik nog in de jury zetelde, groeiden Dina Tersago en Natalia week na week, en ze wonnen uiteindelijk. Maar een garantie is dat zeker niet.”

Bio van Davy Brocatus

Meer Over:

Davy Brocatus