.
News Image

Danira gelukkig bij Will: hij heeft mij keigoed gesteund

Zonder Will had Danira seizoen 1 van 'Vandaag' anders beleefd.


Danira Boukhriss start volgende week maandag met het tweede seizoen van ‘Vandaag’, haar praatprogramma op Eén. Maar liefst tien – twee meer dan vorig seizoen - weken lang zien we Danira van maandag tot en met donderdag op Eén, het beloven dus drukke weken te worden voor de presentatrice. Gelukkig kan de 29-jarige uit Vilvoorde de onvoorwaardelijke steun van haar vriend Will Michiels rekenen. Afgelopen donderdag poseerden zij samen op de rode loper van de Music Industry Awards in Paleis 12 te Brussel.



Danira is gelukkig samen met Will, de man die we ook kennen als rapper TheColorGrey. Haar vriend helpt haar omgaan met alle stress en drukte. “Bij Will even alles kunnen vergeten, is heel belangrijk voor mij’, lezen we deze week op de cover van Story. Will is volgens Danira één van de trouwste kijkers. “Tijdens het eerste seizoen van ‘Vandaag’ heeft hij elke dag gekeken en hij is trots op mij”, vertelt Danira in het weekblad.



“Ons grote geluk was Wills nachtelijke werkschema als artiest. Was ik samen geweest met een leerkracht, ik zou hem acht weken lang niet gezien hebben, denk ik. Die zou opstaan als ik slaap, en al lang in zijn bed liggen als ik thuiskom. En in het weekend moet je dan alles inhalen... En de boodschappen doen, én de ouders zien, én de vrienden”, vertelt Danira in het weekblad. Zij had het grote geluk dat haar vriend er voor haar was op het moment dat zij ’s avonds na de opnames van ‘Vandaag’ thuis kwam. “En dat is leuk natuurlijk, om op zo’n moment nog iemand te hebben bij wie je de dingen van je af kan schudden. Dat miste ik op avonden dat hij er eens niet was. Dan had ik het veel moeilijker om het werk los te laten. Die twee uurtjes per nacht dat we er voor elkaar waren, zijn héél belangrijk geweest voor mij”, beseft Danira vandaag.



“Will heeft me kéigoed gesteund. Hij heeft ook élke dag gekeken, zonder fout”, besluit Danira in Story.


Bio van Danira Boukhriss