Christoff: “Kunnen we over iets anders praten”
Zijn carrière is erg belangrijk voor hem, maar zijn familie misschien nog net iets meer. Christoff kan niet zonder zijn familie en zal altijd tijd maken voor hen, hoe druk zijn agenda ook is.
“Mijn familie is altijd mijn houvast geweest. Het ouder worden én de komst van Lisa-Marie acht jaar geleden hebben dat gevoel alleen maar versterkt. Een kleinkind in de familie heeft onze band nog tien keer hechter gemaakt”, zegt hij in Primo.
Toen het gezin vroeger aan tafel zat, ging het heel vaak over de carrière van Christoff. Dat tot ergernis van de zanger.
“Ik zei toen vaak: ‘Mama, kunnen we over iets anders praten?' Maar nu gaat het alleen nog over Lisa-Marie: van haar school tot haar knutselwerkjes, en over hoe ze groeit en iedereen om haar heen vrolijk maakt.”
