.
Christoff
vrijdag 7 februari 2025

Christoff: “Ik heb mijn vriend toen om de tuin geleid”

Hij maakte foto’s op voorhand

Bedrogen worden, het is het ergste wat je kan overkomen. Maar zelf vreemdgaan is natuurlijk ook niet netjes. Gelukkig is Christoff nooit vreemd gegaan. Helaas werd hij wel al bedrogen.

“Ik ben jammer genoeg al zeker eens bedrogen geweest. Toen merkte ik dat 'hartzeer' ontzettend veel pijn kan doen”, zucht hij in Het Laatste Nieuws.

Als er ook iets is waar Christoff niet tegen kan, dan is het liegen. Maar hij maakt zich zelf ook wel eens schuldig aan een leugentje om bestwil.

“Ik heb wel eens een leugentje om bestwil verteld, om de rust thuis te bewaren. Tijdens mijn eerste tournee in Duitsland met KLUBBB3, met Jan Smit en Florian Silbereisen, was mijn ex-vriend bezorgd. Toen heb ik hem weleens om de tuin geleid door foto's te sturen van mezelf in bed. Foto's die ik op voorhand maakte, want eigenlijk zat ik met Florian en Jan in de bar.”

Bio van Christoff

Meer Over:

Christoff