
Big Brother geeft groen licht voor eerste vliegtuigje
De lucht klaart op boven het 'Big Brother'-huis, de lente is in aantocht en dat merken we aan het feit dat de bewoners steeds vaker buiten zijn en nu zelfs met z'n allen buiten eten. De groep is kleiner, de sfeer is stukken beter, de bewoners zijn hechter dan ooit tevoren. Tenminste zo lijkt het. De nominaties lijken niet meteen door het hoofd te spoken, er is deze week bijna niet over tactieken gesproken en dat is ook wel eens leuk voor de kijker.
Er komt trouwens een héél leuk moment aan: een eerste vliegtuigje. Wat waren we blij dat we geen herhaling van vorig jaar kregen waarbij er veel te veel vliegtuigjes werden ingehuurd om de bewoners te steunen. Nu er nog maar zes bewoners zijn, gaat het echt leuk zijn voor de mensen die op die manier een boodschap van thuis of van de fans krijgen.
Donderdagmiddag rond 14 uur is het zover en vliegt er een vliegtuigje over het huis en dat zal 15 minuten rondcirkelen. De gelukkige die als eerste een boodschap in de lucht zal zien opduiken is Jane Karto. De kans is groot dat de andere vijf bewoners héél geamuseerd gaan meekijken met Jane.