Average Rob: “Het slaat vooral op hoe ik mij voel”
Average Rob bruist van de ambities. Hij gaat nu een eigen frituur openen en droomt over vestigingen over de hele wereld. Volgens Het Laatste Nieuws is hij al lang niet meer zo ‘Average’.
“Average slaat op hoe ik me voel. Ik weet wel dat ik soms abnormale dingen doe, maar ik voel me normaal. Ik blijf in een dorp zoals Hoeilaart wonen in plaats van in de stad. Ik heb een druk leven, maar ben ook gewoon graag thuis bij mijn vriendin Lien en mijn zoontje Theo”, zegt hij.
Ondertussen blijven er bedrijven en merken zichzelf aandienen om samen te werken met Rob. Maar hij gaat niet zomaar op elk voorstel in. Hij heeft al enkele mooie aanbiedingen geweigerd.
“Ik verdien graag goed, maar geld op zich boeit mij niet superveel. Het belangrijkste voor mij is dat mijn gezin zich geen zorgen moet maken. Ik ben ook een beetje getraumatiseerd door ons belastingsysteem. Alles wat ik factureer, voelt nog niet als mijn geld.”
Ondertussen hoeft Rob zich niet meteen financieel zorgen te maken. Maar dat was ooit anders.
“Ik doe het financieel goed, maar nog niet zo lang geleden — toen ik net begon met YouTube — had ik niets op mijn spaarrekening. Misschien honderd of tweehonderd euro. Met mijn eerste loon heb ik mijn huurwaarborg betaald.”