Antje De Rop: “Ze is zo down-to-earth”
Er werd al eens gefluisterd dat Antje De Rop en Mathias Mesmans, allebei bekend van ‘Milo’ een koppel zouden zijn. In Tv Familie legt Antje uit hoe het nu exact zit tussen hen twee.
“Wij zijn gewoon heel goeie vrienden. Ik ben blij dat hij in mijn leven is, want ik heb daar ontzettend veel aan. Mathias is mijn go-to persoon om te bellen als er iets is. Ik ben blij dat ik hem dankzij 'Milo' heb leren kennen en ik denk dat dit van twee kanten komt”, zegt ze.
In de reeks mag de actrice ook samen spelen met Karen Damen. Zij speelt de rol van haar moeder. En als ze heel eerlijk moet zijn, werd ze daar toch superblij van.
“Ik heb thuis nog alle K3-cd's. Karen leek altijd zo'n coole! Maar in het echt is ze zo down-to-earth. Bij de eerste lezing kwam ze, zoals altijd, een uur te laat. Maar zodra ze begon, was het direct lachen, zeveren en plezier maken. Ik heb me echt te pletter geamuseerd met haar.”