Annelien Coorevits: “Ik moet niet met de vinger wijzen”
Toen Annelien Coorevits ging scheiden van Olivier Deschacht vond de presentatrice zichzelf niet langer geschikt om liefdesadvies te geven in ‘Temptation Island’.
“Je mag je eigen emoties nooit laten meespelen in wat je zegt. Ieder verhaal staat op zichzelf en het is niet aan mij om met de vinger te wijzen”, zegt ze in Story.
Het programma is een tijdland niet meer op televisie geweest en het werd bestempeld als niet meer van deze tijd. He werd ook te vaak gezien als sensatiegericht en gemanipuleerd.
“Daar ben ik het totaal niet mee eens. Niets wordt in scène gezet, we tonen de beelden - hoe pittig ook - zoals ze zijn. Bovendien zijn we echt wel begaan met het welzijn van de kandidaten.”
Er is ook altijd een psycholoog aanwezig met wie de kandidaten kunnen praten, op elk moment als ze dat nodig vinden.
“En geloof me: die man werd dikwijls 's nachts uit zijn bed gelicht. Ook achteraf, desnoods nog jaren nadien, kunnen ze bij hem terecht. Zelf probeer ik er ook te zijn voor de vrouwen. Ik heb nog berichtjes gekregen na de opnames: bedankt dat je ons zo goed hebt opgevangen.”

