.
Andy Peelman
woensdag 5 november 2025

Andy Peelman: “Ik ga hier mijn pensioen niet vieren”

Voor hem is het niet de laatste keer

Als het van Andy Peelman afhangt dan is zijn droomhuis niet het eerste, maar zeker ook niet het laatste dat hij heeft gebouwd en verbouwd.

“Ik woon hier graag, maar ik denk niet dat ik hier mijn pensioen zal vieren. Ik zie mezelf tegen dan ergens in Wallonië wonen, midden in het groen met een weimaraner in de tuin, de kleinkinderen die op bezoek komen...”, zegt Andy in Primo.

Andy omschrijft het zo mooi als ‘Ik ben niet getrouwd met stenen’. Maar hij is wel getrouwd met Tine en zij ziet verbouwen en bouwen echt niet meer zitten.

“Ik ben al van Duitsland naar België verhuisd en vervolgens van Denderbelle naar Buggenhout, naar Haaltert en nu naar Ninove. Het is genoeg geweest. In het zuiden van Frankrijk of in Spanje zie ik me ooit nog wel wonen. Voor de zon. Maar goed, als je kleinkinderen hebt gaat een mens wellicht ook niet meer naar ginder verhuizen.”

Bio van Andy Peelman

Meer Over:

Andy Peelman