An Lemmens in stemmencast van nieuwe animatiefilm
In oktober is het zover. Dan maakt iedereen zich klaar voor de lelijkste hond ter wereld ... Yugly, de nieuwe animatiefilm van Jérémie Degruson (Bigfoot Family) en Yanis Belaid krijgt een topcast aan Vlaamse acteurs. An Lemmens, Sven De Ridder, Jelle De Beule en Pol Goossen zijn de eerste namen die bevestigd worden voor de Nederlandstalige versie van deze warme, grappige familiefilm.
An Lemmens is al jaren een gepassioneerd hondenliefhebber en presenteerde onder meer The Voice van Vlaanderen en Boer zkt Vrouw. Ze was dan ook meteen enthousiast om mee een stem te vertolken in een film over avontuurlijke honden. Naast An is ook Sven De Ridder aan boord, bekend van Nachtwacht, #LikeMe en Fair Trade 2, én regisseur van de Vlaamse stemmencast van animatiefilm HOME. Ook Jelle De Beule, gekend van Neveneffecten en Nonkels, vertolkt één van de personages in Yugly en Pol Goossen, die al meer dan 25 jaar het onmisbare gezicht van Frank Bomans speelt in Thuis, is als peter van Natuurpunt ook de bekendste dierenvriend van Vlaanderen.
Yugly is de twaalfde animatiefilm van de Belgische studio nWave Studios. Deze onafhankelijke animatiestudio is gevestigd in Brussel en inmiddels ook in Luik, en maakt originele 2D en 3D-films voor een wereldwijd publiek. Sinds 1994 hebben ze meer dan 120 animatieprojecten tot leven gebracht, variërend van langspeelfilms tot attracties in pretparken en kortfilms. Hun vorige films, zoals o.a. Corgi en Hopper waren stuk voor stuk succesvolle bioscoopreleases, door groot en klein gesmaakt.




