.
Maite en Ian uit Blind Getrouwd
zondag 28 juni 2026

Maïté Claus: “Ervaring met honden is welkom”

Dat zou ze heel fijn vinden

Maïté Claus zal deelnemen aan ‘Blind Getrouwd: Second Chance’. Ze gaat opnieuw op zoek naar een ideale partner waarmee ze haar leven kan delen.

Dit keer stappen de kandidaten niet in het huwelijksbootje, maar gaan ze wel op date met 4 deelnemers die zich nu speciaal voor haar kunnen inschrijven.

“Ik zoek een lieve, zachte, zorgzame man. Iemand die graag affectie toont en die niet bang is voor knuffels of nabijheid. Daarnaast vind ik het belangrijk dat iemand ondernemend is. Maar uiteindelijk draait het voor mij vooral om iemand die écht wil gaan voor een relatie”, omschrijft ze haar ideale man in Story.

En niet onbelangrijk: die man moet haar hondje Bailey er natuurlijk ook bijnemen. Zonder Bailey geen Maïté.

“Het zou leuk zijn als een toekomstige partner ervaring heeft met honden, of zelf een hond heeft gehad. Niet dat dat een vereiste is, maar het maakt bepaalde dingen wel makkelijker. Dan begrijpt iemand meteen wat het betekent om voor een hond te zorgen en daar rekening mee te houden.”

Bio van Maïté Claus