Showbizzsite.be
De Showbizzsite: Detailbericht
Anouk niet op Werchter Boutique, wel op Werchter 26/05/2008
Organisatie verlaagt ticketprijs en compenseert vroege kopers!

Een nieuw festival is synoniem voor nieuwe wetten en geplogendheden. Dat is overduidelijk gebleken tijdens de voorbereidingen van Werchter Boutique. Onze jongste telg behoort tot de meest gewaagde festivalformules, zo blijkt.

De opzet: een kleurrijk en stijlvol eendagsgebeuren op maat van oud en jong en van groot en klein. Een nieuwe lijn voor de hele familie. En plotseling werden heel veel dingen anders. Opvang wordt belangrijk. Overzicht wordt belangrijk. De weersomstandigheden worden belangrijker.

Tijdens het schaven en vijlen stoten we op situaties die nog beter konden. Opgeteld hebben die punten tot een drastische beslissing geleid. We kiezen op alle vlakken voor de allerbeste oplossing. En nergens voor bijna beste. Werchter Boutique moet er staan vanaf het begin.

WEERBESTENDIGE KINDEROPVANG.
De programmering in de overdekte Pyramid Marquee valt weg. Dat lost 2 problemen in 1 klap op.
A) Het festivalterrein is overzichtelijker. Afspreken en mekaar terugvinden wordt gemakkelijker.
B) Er komt een immense ruimte vrij voor de kinderopvang. Die wordt meteen ook volledig weerbestendig. Het mag gieten, de zon mag genadeloos branden, geen probleem.
Het kinderdorp van Werchter Boutique bevat alles voor een hoogdag vol pret en verzet (zie verder). Opblaasbare springdingen testen, al wat oefenen voor Rock Werchter 2023, knutselen, een filmpje meepikken, circusartiest worden, uithuilen bij de troostfee... Volwassenen zijn welkom. Zolang ze de springkastelen aan de kinderen laten.

AFFICHE VOLLEDIG
De affiche van Werchter Boutique is hertekend en volledig. De eerste editie presenteert 8 interessante en sterke artiesten op 1 groot podium. Van de al aangekondigdee namen valt Anouk weg. Zij wordt toegevoegd aan het programma van Rock Werchter op zondag 6 juli. Meer info daarover in een volgend bericht. James Blunt en Mick Hucknall verhuizen van de Marquee naar het hoofdpodium. Twee nieuwe namen worden toegevoegd: Milow en Zornik. Opmerkelijk en fijn om te weten: Milow is de eerste artiest die op alle festivals in Werchter (Rock Werchter 2007, TW Classic 2008) zal gestaan hebben.

Dit wordt de definitieve running order.
MILOW 12:00 > 12:45
ZORNIK 13:10 > 14:05
TOKIO HOTEL 14:30 > 15:30
HUCKNALL 16:00 > 17:00
CROWDED HOUSE 17:35 > 18:35
JAMES BLUNT 19:10 > 20:10
SANTANA 20:50 > 22:50
DOE MAAR 23:30 > 01:00
De poorten van het festivalpark openen om 11u.

KINDEREN BAAS IN DE PYRAMID MARQUEE
Tijdens Werchter Boutique staat er op het grondgebied van het festivalpark in Werchter een klein maar bijzonder fijn attractieparkje. Het kinderdorp van Werchter Boutique, dat zich in de Pyramid Marquee bevindt, bevat alle ingrediënten voor een geweldige dag vol pret en verzet. Ondertussen worden papa en mama rustig gehouden met optredens. Topdag!

Op het menu:
CINEMA: animatiefilms en muziekfilms in de filmtent
LICHTE OPGRAVINGEN EN ZANDTAARTEN: een reuzengrote zandbak
OPBLAASBARE PRET: voor groot en klein. Gaande van een springkussen over eenhangbrugbaan naar een groot piratenschip. Er zal veel gesprongen worden, zoveel is duidelijk.
OP VERHAAL KOMEN: de verhalentent, een tent om even te relaxen, een troosthoekje waar lieve troostfeeën verdrietige kinderen opvangen
MUURTEKENINGEN: een lange wand van 25 meter met grote tekenborden
WORKSHOPS: nu al zeker dans, muziek, muziekinstrumentjes maken, een windzak in elkaar steken, knutselen
GRIME: gezicht, armen, benen en handen worden in geen tijd opgevrolijkt met een laagje huidvriendelijke verf.
PODIUM: circusvoorstelling door Cirkus In Beweging, percussie met Dynamo én Lamourgaga, een Argentijns geïnspireerde en zeer geanimeerde fanfare uit Antwerpen !

Belangrijk:
Het kinderdorp is er voor kids vanaf 3 jaar. Voor kinderen, vanaf 3 jaar en jonger dan 12 jaar, is er een festivalticket aan de voordelige prijs van 15 euro (excl. reserverings- en verzendingskosten) beschikbaar. Deze kindertickets zijn in voorverkoop enkel via internet verkrijgbaar. Baby's en peuters jonger dan 3 jaar mogen gratis met de ouders mee binnen. Zij dienen echter bij hun ouders te blijven. Er is geen crêche op het festivalterrein. Al zullen de nodige faciliteiten voor verzorging van de kleinsten wel voorzien worden.

NIEUWE TICKETPRIJS | COMPENSATIE VOOR EARLY BIRDS
Het beste nieuws is voor het einde. Een nieuwe formule betekent ook nieuwe ticketprijzen. Die volgen de inkrimping van het programma.. Een ticket kost vanaf nu 40 euro (i.p.v. 65 euro). Kinderen van 3 tot 12 jaar betalen 15 euro (i.p.v. 20 euro). De kleinste ukken (- 3) mogen gratis binnen. Weerom: topdag, aan topprijs !
Wat betekent dat voor wie al een ticket heeft? Wel, die early birds worden beloond voor het gestelde vertrouwen. Zij mogen namelijk gratis iemand extra meebrengen. Dus: 2 voor de prijs van 1. Let wel, in het geval van een kinderticket betekent dit dus één extra toegang voor een kind onder 12 jaar. Er moet verder niets geregeld, besteld of ondernomen te worden. Het ticket wordt bij de ingang 1 keer extra gescand. Met dank aan de moderne technieken daartoe. Momenteel zijn er 10.000 tickets verkocht. Werchter Boutique verwacht zo’n 30.000 bezoekers.

Tickets voor Werchter Boutique kunnen besteld worden via:
Proximus Go For Music: 0900 2 60 60 – www.proximusgoformusic.be – SMS code BTQ naar 3060.

De (nieuwe) tickets zijn eveneens vanaf 28 mei verkrijgbaar via:
KBC Ticket Shop: 078 15 51 51 - www.kbc.be/ticketshop
Free Record Shop, Fnac winkels en de gebruikelijke voorverkooppunten: zie www.werchterboutique.be voor overzicht
In de Fnac-verkooppunten worden Sodexho Cultuurcheques aanvaard bij de aankoop van tickets van Werchter Boutique.
Vanuit Nederland kunnen tickets besteld worden via 0900 45 000 45 en www.proximusgoformusic.be. Wie vanuit andere landen tickets bestelt, belt +32 34 0000 34 en kan eveneens terecht op de site van Proximus Go For Music.



Naar vorige pagina Terug ook een bericht toevoegen? Add to Facebook



De Grootste Polonaise Hits 2 - Various Aphrodite - Kylie Minogue De Maxx Long Player 18 - Various Attention Alpha - Palomine
The Truth About That Girl - Tom Helsen Bionic - Christina Aguilera Bobbejaan - Bobbejaan Intriguer - Crowded House


Video nieuws

"Newpoort state of Mind" megahit op YouTube
Kat gelukkig in de doos
Berenklauw is levensgevaarlijk!
Katie Price: "Alles is nep"
Priesters raken overspannen
Kunstenaar Van Esbroeck (98) overleden
Condoleezza Rice gaat Aretha Franklin achterna
Woedende Duisburgers willen burgemeester weg
Paniek: beertje verstrikt in net
Maradona: "Ik voel me verraden"
Overlevende bosbrand: "Ik vergat mijn tanden"
Buren van babylijkjes: "We zijn in shock"

 News / Download

Website by Creations.be